Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Reputacja:   Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 40 Głosów - 4.38 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Poradnik] Działanie części w NFSW + zbiór setupów
09-30-2013, 19:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-30-2013 19:19 przez mrdynamite13.)
RE: [Poradnik] Działanie części w NFSW + zbiór setupów
Jeżeli nie wierzysz w moje kompetencje to proszę:
http://nfs-s.com/nfsw/KIEROVCA
http://nfs-s.com/nfsw/MRDYNAMITE12

Co do McLarena:
To jest "prosta" gra arcade'owa! Nie spodziewaj się, że to co mówią twórcy jest prawdą. Ta gra opiera się na najprostszych statystykach, a nie zaawansowanej fizyce. Gdyby faktycznie gra miała choć krztę realności w sobie moglibyśmy regulować różnicę między przyśpieszeniem, a prędkością maksymalną(Nie miały by miejsca takie M6 które nawet na nnitrze ledwo dociągają do VMax)

Oponki tutaj nie dadzą ci podsterowności, a jedynie zwiększą tendencję do podsterowności Duży uśmiech Taki mcLaren jest w pi**u nadsterowny(W ostrzejszych zakrętach niemalże ciągnie za sobą ogon(Efekt wizualny)), więc wsadzając mu takie opony zmniejszamy nadsterowność, zwiększamy przyczepność dając mu miodzi skręt.

Podobna sprawa tyczy się tutejszego BUILDu dla MR2. Niestety, ale na moim buildzie wyciągam trochę lepsze czasy Duży uśmiech

Dzięki.

P.S. Aktualnie pracuję nad czasami na KIEROVCy oraz nad replikami Czarnej Listy z Most Wanteda Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-30-2013, 19:22
Kierovca 2x słabiej ode mnie gdzie ja nie gram, dynamite banned. Zielone dają podsterowność, do Megane daj zielone pro opony i weź tym skręcaj.

[Obrazek: n0zt.jpg]
09-30-2013, 21:15
Ja się tam teraz innej zasady trzymam, jeżeli auto dobrze się prowadzi na żółtych partach ze sklepowych to ładuje żółte, ale już profesjonalne/ultrasy. A z poradnika korzystam raz na jakiś czas.

Gaming is not everything ..., you must also have their own lives...

[Obrazek: sygnaturaea.png]
[Obrazek: 10fwc36.jpg]
12-01-2013, 13:12
Tak dodam po długim czasie co do gt2 997:
Wreszcie z diamentów wpadły mi pierwszy raz od 350dni które gram w worlda czerwone opony 17%. Może nie mam już takiego wyczucia bo z tych 350 dni pewnie już ze 100 dni nie grałem z powodu niemal braku dostępu ale po zmianie z żółtych opon 13% na czerwone 17% po lekkim wjeżdżeniu się na kompie kolegi stwierdziłem że chyba jednak troche łatwiej się prowadzi. Natomiast kolega Pietter który jest dość wjeżdżony w gre i codziennie zbiera mi tym moim Porsche diamenty zrobił mały test i powiedział że: "jest DUŻO lepiej." Niewiemy czy jest szybciej (Pietter chyba nie podejmował nawet większych prób bicia obecnego dość szybkiego czasu na naszym torze testowym) ale napewno jest dużo łatwiej, daje to większą powtarzalność szybkich czasów.

[Obrazek: nfsw_JOGG.png]
12-10-2013, 12:13
co do poradnika to mysle ze jest on bardziej ogolny, poniewaz zalezy jakie trasy i jakim samochodem sie jezdzi oraz jaki jest kierowca.
Ja podam przyklad mojego ustawienia i mi sie sprawdza elegancko pod moim stylem jazdy:

Pagani cinque drag/sprint:
Silnik: Żółty
Turbo: Niebieskie
Skrzynia: zielona
Zawieszenie: czerwone
Hamulce: czerwone
Opony:czerwone

TOR:
Silnik:zielony
Turbo: zielone
Opony:zolte

jak napisal autor w poradniku ze kazdy tuninguje auto wedlug siebie i poradnik nie musi byc w 100% scisly do aut i mial racje ;]
Co do poradnika jest bardzo dobry ;]
12-10-2013, 17:32
(12-10-2013 12:13)RzylastyKiep napisał(a):  co do poradnika to mysle ze jest on bardziej ogolny, poniewaz zalezy jakie trasy i jakim samochodem sie jezdzi oraz jaki jest kierowca.
Ja podam przyklad mojego ustawienia i mi sie sprawdza elegancko pod moim stylem jazdy:

Pagani cinque drag/sprint:
Silnik: Żółty
Turbo: Niebieskie
Opony:czerwone

TOR:
Silnik:zielony
Turbo: zielone
Opony:zolte

jak napisal autor w poradniku ze kazdy tuninguje auto wedlug siebie i poradnik nie musi byc w 100% scisly do aut i mial racje ;]
Co do poradnika jest bardzo dobry ;]

A możesz mi powiedzieć jaką dają ci różnice te zmienione opony, turbo i silnik? Jakoś mi sie nie wydaje zeby to było aż tak odczuwalne żeby zmieniać set części pod tor i sprint.
12-20-2013, 20:51
Zdjęcie RE: [Poradnik] Działanie części w NFSW + zbiór setupów
Błagam o pomoc, czy ktoś ma seta do Forda Lotusa Cortina??? Niestety na secie od Forda 1600rs nie ma przyspieszenia.
12-20-2013, 22:19
Ma być taki czerwony żółty żółty niebieski żółty żółty
ale powiem tyle cortina przyspieszenia nie ma zbyt dobrego

[Obrazek: lamborghinigallardo-w1gie6.jpg]
01-16-2014, 18:19
Nigdy nie szukałem pomocy w sieci przy montowaniu części tuningowych do swoich samochodów, teraz jednak zmieniam zdanie i od czasu do czasu będę tutaj zaglądał. Dla autora punkt reputacji za ten pomocny poradnik.
02-02-2014, 17:47
+ dla Thomassiego za przetłumaczenie poradnika. Jednakże czegoś tutaj nie rozumiem:

(03-17-2012 18:27)Thomassi napisał(a):  Omnia Racegruppe/Norset/URSA/SpeedSciens
By wykorzystać moment obrotowy rozłożony w niższych obrotach, potrzeba użyć dłuższych przełożeń i tu wchodzi w gre zielona skrzynia, posiadająca najdłuższe przełożenia spośród dostępnych w grze skrzyń. Znajdzie ona zastosowanie we wspomnianych już autach, które szczyt mocy osiągają przy niższych obrotach, jak VW Scirocco czy Nissan GT-R, umożliwiając wykorzystanie na prostych ich "wcześnie" produkowanej mocy, oraz znacznie poprawiając prędkość maksymalną.

[...]

Volkswagen Scirocco
Silnik: Czerwony
Turbo: Żółte / Niebieskie
Skrzynia: Czerwona
Zawieszenie: Niebieskie
Hamulce: Czerwone / Żółte
Opony: Żółte

Jeśli setupy są na podstawie tego poradnika, to czy przypadkiem przy skrzyni nie powinno pisać że ma być zielona? Wybaczcie jeśli ktoś już wcześniej o tym napisał, ale nie mam zamiaru przeglądać 43 stron.
Reputacja:   Odpowiedz